KONCERT NOWOROCZNY

Koniec stycznia był dobrym momentem na zaproszenie rodziców, babć i dziadków na Noworoczny Koncert przygotowany przez uczniów naszej Szkoły Podstawowej. Po przywitaniu przez Panią Dyrektor w nastrój Koncertu wprowadził nas przepiękny taniec klas trzecich z lampionami w półmroku  sceny. Następnie występowali uczniowie wokalnie śpiewając razem z publicznością kolędy, recytatorsko i instrumentalnie grając na skrzypcach i organach. Poszczególne występy przeplatane był pokazami tanecznymi w wykonaniu grup młodszych i starszych dziewcząt. Ostatnim akcentem koncertu było odśpiewanie życzeń 100-lat dla solenizantów. Dodatkową atrakcją był słodki poczęstunek w postaci świeżych wypieków przegotowany przez nauczycieli i uczniów Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Więcborku dla uczestników Koncertu.  Na zakończenie Pani dyrektor Ilona Sobecka Gruszczyńska podziękowała wszystkim artystom oraz złożyła najserdeczniejsze życzenia dla wszystkich babć i dziadków.