2017-09-04 ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

logo_szkolaROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

Tegoroczny rok szkolny 20172018 rozpoczeliśmy w nowej Szkole Podstawowej nr 1 im. Polskich Noblistów. Nowa szkoła to nowe oddziały szkolne i tak w tym roku mamy 2 klasy pierwsze, 3 klasy czwarte, 2 klasy siódme i 6 klas gimnazjalnych. Na początku uroczystości Pani dyrektor Ilona Sobecka-Gruszczyńska poprosiła o upamiętnienie minutą ciszy zmarłą Panią dyrektor JOLANTĘ ZWIEWKA. Następnie Pani dyrektor bardzo serdecznie powitała nowych uczniów naszej podstawówki oraz gimnazjalistów. Po części oficjalnej w której upamiętniliśmy wybuch II Wojny Światowej, gdzie zaśpiewała uczennica klas III gimnazju Małgosia Brączyk oraz wyrecytował wiersz uczeń klas drugich gimnazjum Kamil Gwóźdź doszło do podziału nowych klas i nowych wychowawców.

Nowym uczniom naszej szkoły życzymy wiele radości !!!

_dsc917777