2017-09-05 INTEGRACJA PIERWSZAKÓW

INTEGRACJA PIERWSZAKÓW

W Szkole Podstawowej im. Polskich Noblistów w  Więcborku  06.09.2017r. to dla pierwszoklasistów  z klasy 1A i 1B drugi wspaniały dzień przygód ze szkołą. Ranek powitał nas deszczową aurą. Jednak uśmiech na twarzach pierwszaków spowodował, że niebo zaczęło się przejaśniać. Radośnie, gwarnie ruszyliśmy autobusem szkolnym na plażę miejską. Tam czekały na nas przygoda i niespodzianki. Zabawy taneczne i ruchowe z chustą animacyjną. Dużą atrakcją dla dzieci  okazała się obserwacja latającego wysoko samolotu i możliwość samodzielnego sterowania modelem pod okiem instruktora. Zwieńczeniem dnia integracji  było ognisko i kiełbaska z grilla. Pełni wrażeń wróciliśmy do szkoły, gdzie  czekali na nas  nasi rodzice.

20170905_09250111