TURNIEJ DLA ZOSI

Uczniowski Klub Sportowy “Sympatycy” oraz Szkoła Podstawowa nr 1 w Więcborku w ramach dni pomocy dla Zosi Szcześniewskiej zorganizowali turniej piłki siatkowej. Zainteresowanie przerosło oczekiwania organizatorów. Do rywalizacji i oczywiście wielkiej pomocy dla Zosi przystąpiło 9 drużyn: PĄCZUSIE, LEŚNICY, MROCZA, VESTINO, GARNUCHY, MOTYLKI ZOSI, WCZORAJSI, SIĘ WJEŻDŻA oraz SYMPATYCY. W ramach turnieju mogliśmy liczyć na wsparcie ekipy pani Mileny Plutki głównej inicjatorki pomocy dla Zosi oraz przepysznej kuchni Pani Danki Pasieki. Sprzedawane były ciasta a dla graczy przygotowana była wyśmienita grochówka. Podczas turnieju zbierane były pieniążki do puszki od ludzi dobrej woli, pieniążki za sprzedane ciasta oraz całe wpisowe wszystkich drużyn zostało przeznaczone na ten cel. Sam turniej był bardzo zacięty i emocjonujący. Drużyny zostały podzielone dwie grupy w których rywalizowaliśmy systemem” każdy z każdym”. Następnie półfinały które wyłoniły po dwie najlepsze drużyny z grup w tym przypadku pojedynki MOTYLKI ZOSI i MROCZ (2:0) oraz VESTINO i SYMPATYCY (0:2). Mecz o 3 miejsce to VESTINO i MROCZA (2:1). Natomiast wielki finał to pojedynek MOTYLKI ZOSI i SYMPATYCY (2:0).

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:

  1. MOTYLKI ZOSI
  2. SYMPATYCY
  3. VESTINO
  4. MROCZA

Na zakończenie turnieju Prezes UKS Pan Tomasz Bykowski podziękował wszystkim uczestnikom i kibicom. Następnie wręczył pamiątkowe dyplomy i puchary a nagroda ufundowana przez sklep PHU CIEŚLIK trafiła do rąk Pani Agnieszki Nowowiejskiej. GRATULUJEMY !!!

Łącznie podczas całego turnieju zebrano 4737,28 !!! DZIĘKUJEMY za szczodrość dobrych serc oraz POMAGAMY DALEJ !!!