INTEGRACJA KLASOWA

logo_kl_sport_naglowek

 INTEGRACJA KLASOWA


 RAJD INTEGRACYJNY
 Tradycją naszego Gimnazjum jest rajd integracyjny dla klas pierwszych. Trzy klasy pierwsze naszego Gimnazjum wraz z swoimi wychowawcami i opiekunami udały się w kierunku stadionu miejskiego w Więcborku. Po dotarciu na stadion każda z klas startowała w przygotowanych przez nauczycieli konkurencjach sportowych oraz quizie wiedzy. Wszystkie zmagania były bardzo zacięte i emocjonujące aż do ostatniej konkurencji. Zwieńczeniem rajdu były grilowane kiełbaski oraz pamiątkowe zdjęcie wszystkich uczestników.

2012-09-05RAJ


 

 ŚLUBOWANIE
 Po rajdzie integracyjnym i prawie miesiącu nauki w nowych murach szkolnych przed społecznością pierwszoklasistów kolejny egzamin. Tym razem aby być pełnoprawnym uczniem naszego gimnazjum czekało ich ślubowanie. W dzień ślubowania pierwszaki stawiły się do szkoły ubrani na galowo, Na czwartej godzinie lekcyjnej w świetlicy szkolnej odbyło się uroczyste ślubowanie klas pierwszych. Po odśpiewaniu hymnu państwowego i szkolnego oraz wprowadzeniu sztandaru szkolnego, przewodniczący poszczególnych klas pierwszych podeszli do ślubowania na sztandar. Uroczysta formułka ślubowania dokonała pełnego uczestnictwa klas pierwszych w społeczności gimnazjalnej. Zakończeniem całej ceremonii było wspólne zdjęcie klasowe z wychowawcą oraz rozdanie legitymacji szkolnych.
W imieniu całej Rady Pedagogicznej Gimnazjum w Więcborku oraz Rady Rodziców witamy was w społeczności gimnazjalnej.2012-09-28SLU


 

 KRĘGLE
  Klasa sportowa w ramach integracji i aktywnego spędzania czasu wolnego wybrała się z wychowawczynią na kręgle do Chojnic. Taka forma spędzania czasu jest dobrą zabawą i relaksem i. Pozwala na oderwania się od codziennych obowiązków i treningów.

2012-10-15KRE


 OLIMPIJCZYK
 W murach naszego gimnazjum gościliśmy polskiego olimpijczyka Adriana Zielińskiego. Początek spotkania to krótka prezentacja multimedialna dorobku i osiągnięć zawodnika. Potem Adrian odpowiadał na pytania zadawane przez uczniów i nauczycieli oraz pokazał złoty medal olimpijski z Londynu. Na koniec spotkania uczennice wręczyły kwiaty, a chętne klasy mogły zrobić sobie wspólna fotkę z Adrianem Zielińskim.

2012-11-19OLI


 

 MUZEUM
  Klasa sportowa w ramach urozmaicenia zajęć lekcyjnych udała się do Muzeum im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy oraz do Muzeum im. Ziemi Krajeńskiej w Nakle nad Notecią.

muzeum


 ANDRZEJKI
  W listopadzie odbyły się klasowe andrzejki . Tradycyjnie w Andrzejki uczniowie wykonywali różnego rodzaju wróżby dotyczące ich przyszłego życia, pomysłów i marzeń. Po wspólnym wróżeniu młodzież mogła udać się na szkolną dyskotekę andrzejkową.

andrzejki


 

 WIGILIA
 W piątek 21 grudnia młodzi piłkarze uczestniczyli w klasowej wigilii. Kolędy oraz łamanie się opłatkiem były chwilą na zadumanie się nad nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia. Natomiast wspólny poczęstunek oraz prezenty umiliły ten wyjątkowy dzień.

wigilia


POWRÓT