2019-10-21 DZIEŃ KRAJOBRAZU

DZIEŃ KRAJOBRAZU

21 października obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Krajobrazu, którego motywem przewodnim była WODA. W tym dniu uczniowie klas I – III wysłuchali prelekcji przygotowanej przez p. Grażynę Witczak , przedstawiciela Krajeńskiego Parku Krajobrazowego, dzięki której lepiej poznali otaczający ich krajobraz oraz zagadnienia związane z jego ochroną. Uczniowie naszej szkoły   mogli  również wziąć udział w konkursie plastycznym  pt. „Woda w krajobrazie”  oraz  konkursie fotograficznym pt. „ Woda w obiektywie”.

Wyniki konkursów przedstawiają się następująco:

Laureaci konkursu plastycznego:

I miejsce Sylwia Sitkiewicz- kl. 6a

II miejsce – Klaudia Kienast- kl. 6 b

III miejsce – Julia Dziamecka- kl. 8 a

Wyróżnienia: Wiktoria Ozimkiewicz – kl. 6a

Kajetan Mieszczak – kl. 5a

Oliwia Szyling – kl. 2a

Laureaci konkursu fotograficznego:

Kategoria : klasy V-VIII                                Kategoria: klasy I -III

I miejsce – Jakub Skowron kl. 8a               I miejsce – Lidia Sadowska – kl. 3a

II miejsce – Wiktoria Obara- kl. 6a            II miejsce – Łukasz Obara – kl. 2a