2017-03-24 OGÓLNOPOLSKI KONKURS PPKP

logo_szkolaOGÓLNOPOLSKI KONKURS PPKP

W piątek 24 marca 2017 w siedzibie Brodnickiego Parku Krajobrazowego w Grzmięcy k/Brodnicy odbył się wojewódzki etap ogólnopolskiego konkursu „ Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”. O zwycięstwo rywalizowały najlepsze drużyny reprezentujące poszczególne parki krajobrazowe naszego województwa. Nasi uczniowie w składzie: Zuzanna Studzińska, Kamila Sterling, Maciej Domek i Hubert Mudiuk  zajęli I miejsce w etapie wojewódzkim i tym samym będą reprezentować województwo kujawsko- pomorskie w etapie ogólnopolskim, gdzie zmierzą się z najlepszymi drużynami z poszczególnych województw naszego kraju. Gimnazjalistom gratulujemy i życzymy powodzenia w etapie krajowym, który odbędzie się w Górach Świętokrzyskich w dniach  5 – 9 czerwca 2017r.

_dsc4639