2015-09-28 ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH

logo_szkolaŚlubowanie klas pierwszych

„ … Ślubujemy być pilnymi i obowiązkowymi uczniami…
… Swoją postawą uczniowską godnie reprezentować
Nasze Gimnazjum…”

Tradycją Gimnazjum im. Polskich Noblistów jest uroczystość „Ślubowania” w trakcie której uczniowie klas pierwszych stają się pełnoprawnymi członkami społeczności uczniowskiej naszej szkoły. Wydarzenie to miało miejsce 28 września 2015r w świetlicy szkolnej. Uczestniczyli w niej zaproszeni goście. Przedstawicielem Rady Rodziców była Pani Anna Kosińska,Dyrekcję reprezentowała Pani Ilona Sobecka-Groszczyńska, uczniów przewodniczący poszczególnych klas oraz wychowawcy. Uroczystość poprowadzili przedstawiciele Samorządu Szkolnego, przewodnicząca Martyna Żołądkiewicz i Rafał Nita.Przewodniczący klas pierwszych reprezentowali klasę przy sztandarze. Pozostali uczniowie po komendzie „do ślubowania” uroczyście złożyli przysięgę.Życzenia sukcesów, radości z bycia członkami naszej społeczności złożyli Pani Ilona Sobecka Gruszczyńska i przedstawiciel samorządu szkolnego Rafał Nita.Wychowawcom klas przekazano legitymacje uczniów. Uroczystość zakończył artystyczny występuczennicy klasy 1 c Małgorzaty Brączyk. Wszystkie klasy pierwsze wraz z wychowawcami upamiętniły to wydarzenie na wspólnej fotografii.

dsc_0263_t1