2020-10-13 UROCZYSTOŚĆ ŚLUBOWANIA KLASY IA

UROCZYSTOŚĆ ŚLUBOWANIA KLASY IA

Tradycyjnie w Święto Edukacji Narodowej w SP NR 1 im. Polskich Noblistów w Więcborku odbyło się Ślubowanie Pierwszaków. Dokładnie 13 października  2020 r.

Nasza uroczystość z wiadomych przyczyn nie mogła odbyć się z udziałem całej społeczności uczniowskiej , nauczycieli i pracowników szkoły. Pasowanie na Ucznia odbyło się więc  w naszej klasie. Jednak nie mniej uroczyście. Pierwszaki po raz pierwszy miały okazję oddać cześć Sztandarowi  Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Polskich Noblistów w Więcborku. Po złożeniu  przyrzeczenia przez uczniów klasy I A Pani dyrektor dokonała pasowania „historycznym ołówkiem, który pamięta jeszcze  dawną   SP Nr 1”. Z kolei przyszedł czas na zaprezentowanie programu artystycznego przez uczniów klasy I A. Nie zabrakło części patriotycznej oraz  serdecznych życzeń skierowanych do Wszystkich Nauczycieli oraz Pracowników Oświaty Naszej Szkoły. Zwieńczeniem życzeń była symboliczna róża.

Uroczystość  ŚLUBOWANIA  2020/21 przebiegała w podniosłej atmosferze.