ZAKOŃCZENIE KLASY 8

Klasa VIIIA naszej szkoły swoje uroczyste zakończenie roku szkolnego i pożegnanie ze szkołą miała na sali kinowej MGOK Więcbork. Ten ostatni raz był bardzo wyjątkowy dla naszej młodzieży. Uroczystego rozpoczęcia akademii zakończenia klas ósmych dokonał Pan wicedyrektor Arkadiusz Skowron. Potem świadectwa z paskiem i ukończenia szkoły, nagrody książkowe, dyplomy sportowe oraz pamiątkowe  upominki od Rady Rodziców sprawiły że uczniowie poczuli się bardzo dumnie. Nie zabrakło również podziękowań dla rodziców zaangażowanych w życie szkoły. Specjalną przemowę pożegnalną przygotowała wychowawczyni klasy VIII Pani Daria Fabia-Stryszyk. Na zakończenie uczniowie serdecznie podziękowali swojej wychowawczyni oraz wszystkim nauczycielom. Kropkę nad i postawiła uczennica Zuzanna Smolińska, która w imieniu swoich koleżanek i kolegów wyraziła wrażenia po tym etapie edukacji. Teraz przed Nimi kolejne wybory życiowe i edukacyjne. Życzymy powodzenia i wesołych wakacji !!!