VIII POWIATOWE DYKTANDO Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO ‘MASTER OF SPELLING 2016’

logo_szkola   Już ósmy raz gimnazjaliści z powiatu sępoleńskiego zmierzyli się z angielską ortografią w ramach VIII Powiatowego Dyktanda z Języka Angielskiego – ‘Master     of Spelling 2016’. O miano mistrza angielskiej ortografii ubiegało się 23 gimnazjalistów z ośmiu szkół. Naszą szkołę reprezentowały Ola Lutowska, Magda Jedlińska i Oliwia Drozdowska. Pierwsze miejsce i tytuł mistrza angielskiej ortografii zdobył Michał Mrotek z ZS nr w Sępólnie Krajeńskim, drugie miejsce wywalczyła Marcelina Młodzik z tej samej szkoły, a trzecie powędrowało do Magdy Jedlińskiej.  Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w dziewiątej edycji konkursu. Organizatorzy dziękują sponsorom: Przedsiębiorstwu ‘HYDRO-POL’ i wydawnictwu OXFORD UNIVERSITY PRESS. Serdeczne podziękowania również dla Pani Danuty Pasieki, która zadbała o podniebienia uczestników i opiekunów.


[Not a valid template]