OLIMPIADA SPORTOWA 2023

12 grudnia odbyła się w naszej szkole OLIMPIADA SPORTOWA 2023 , w  zabawie udział wzięli uczniowie klas I-III ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Więcborku oraz uczniowie naszej placówki. W czasie Olimpiady każda klasa miała do pokonania 5 torów sportowych, liczyła się dokładność i szybkość pokonania przeszkód. Rywalizacja toczyła się w trzech grupach  wiekowych. Sportowa zabawa dostarczyła wiele niezapomnianych emocji i wrażeń, a w przerwie między konkurencjami był słodki poczęstunek oraz taneczna zabawa. Wynik w całej imprezie zszedł na drugi plan, najważniejsza była dobra zabawa i uśmiech nawet po przegranej konkurencji. Na koniec olimpiady każdy zespół otrzymał dyplom i pamiątkowy puchar. Fundatorem nagród oraz słodkości była Rada Rodziców oraz UKS Sympatycy Więcbork za co bardzo dziękujemy. Nad całością Olimpiady czuwał Pan Arkadiusz Skowron. Już nie możemy doczekać się kolejnej Olimpiady za rok !!!