OBÓZ SPORTOWY WAŁCZ 2025
Usportowiona młodzież Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Polskich Noblistów w Więcborku wzięła udział w Obozie Sportowym w Wałczu. Możliwość skorzystania z obiektów Centrum Przygotowania Olimpijskiego w Wałczu stworzyła sportowcom warunki do treningów z prawdziwego zdarzenia. Profesjonalne hale treningowe, zaplecze sportowe, basen oraz stołówka pozwoliła trenować i poczuć ducha olimpijskiego. Młodzież miała możliwość dodatkowo spotkać zawodniczki i zawodników z kadry narodowej przygotowujących się do swoich zawodów sportowych.
Dodatkowym punktem obozu był spacer z informacjami historycznymi dotyczącymi miasta Wałcz i walk toczących się na Wale Pomorskim w okresie II Wojny Światowej.
Uczestnicy obozu sportowego Wałcz 2025 składają podziękowania Radzie Rodziców, Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 1 im. Polskich Noblistów w Więcborku oraz klubowi UKS Sympatycy Więcbork za pomoc w organizacji i przeprowadzeniu obozu. DZĘKUJEMY !!!

















