MIKOŁAJKOWA SPORTOWA OLIMPIADA MALUCHA 2022/23

Sportowa Mikołajkowa Olimpiada Malucha.6 grudnia odbyła się Sportowa Mikołajkowa Olimpiada Malucha, w sportowej zabawie udział wzięli uczniowie klas I-III oraz Grupy Sześciolatków z Gminnego Przedszkola „Niezapominajka”. W czasie Olimpiady każda klasa miała do pokonania 6 torów przeszkód, liczyła się dokładność i szybkość pokonania toru. Rywalizacja toczyła się w dwóch grupach – klasy II i III oraz klasy I i grupy sześciolatków. Sportowa zabawa dostarczyła wiele niezapomnianych emocji i wrażeń, a przerwy między konkurencjami uświetniały występy taneczne poszczególnych klas. Wynik w całej imprezie zszedł na drugi plan, najważniejsza była dobra zabawa i uśmiech nawet po przegranej konkurencji. Na koniec olimpiady każdy zespół otrzymał dyplom i pamiątkowego Mikołaja. Fundatorem nagród oraz słodkości była Rada Rodziców za co bardzo dziękujemy. Już nie możemy doczekać się kolejnej Olimpiady za rok.