2021-06-10 KOLOROWO I TWÓRCZO W ŚWIETLICY SZKOLNEJ

W tym roku wiosenne warsztaty plastyczne odbyły się w trybie zdalnym, co nie przeszkodziło jednak we wspólnej dobrej zabawie i twórczym rozwijaniu swoich umiejętności.

Dzieci uczyły się wykorzystywać rolki po papierze toaletowym do wykonywania postaci przeróżnych zwierząt, wiosennych łączek i zajączków wielkanocnych. Robiły też baranki z popcornu, a po powrocie do nauki stacjonarnej przepięknie dekorowały okna w świetlicy    i malowały swoje wyobrażenia wiosny oraz uczestniczyły w zajęciach terapii ręki.

Z okazji Dnia Kobiet uczniowie wykonali śliczne kartki oraz złożyły wszystkim Paniom piękne życzenia.

Wesoło, twórczo i kolorowo żegnamy obecny rok szkolny, mając głowy pełne pomysłów na zabawy i zajęcia w przyszłym roku!