EGZAMINY ÓSMOKLASISTÓW

Uczniowie klas ósmych naszej szkoły w dniach 11-13 maja piszą państwowe egzaminy które są warunkiem ukończenia klasy ósmej oraz przepustką do wybranej szkoły średniej.

11 maja – język polski

12 maja – matematyka

13 maja – język angielski

Nauczyciele  i pracownicy szkoły życzą  powodzenia naszym uczniom i połamania piór !!!