EGZAMINY ÓSMOKLASISTÓW
Uczniowie klas ósmych naszej szkoły w dniach 11-13 maja piszą państwowe egzaminy które są warunkiem ukończenia klasy ósmej oraz przepustką do wybranej szkoły średniej.
11 maja – język polski
12 maja – matematyka
13 maja – język angielski
Nauczyciele i pracownicy szkoły życzą powodzenia naszym uczniom i połamania piór !!!

















