ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH

W przeddzień Dnia Edukacji Narodowej uczniowie naszej szkoły pod opieką Pani Wiesławy Krasickiej-Ćwikła i Pani Magdaleny Januszewskiej przygotowali uroczysty apel. Krótki rys historyczny, wiersze, piosenki oraz występ grupy tanecznej wszystko to uświetniło Dzień Nauczyciela. Samorząd Uczniowski przygotował dla nauczycieli symboliczną różę oraz życzenia. Dodatkowo nastąpiło uroczyste pasowanie pierwszaków do społeczności szkolnej. Pani dyrektor Ilona Sobecka-Gruszczyńska symbolicznym ołówkiem dokonała pasowania. Uczniowie otrzymali dydaktyczne upominki oraz legitymację uczniowską. Pierwszoklasiści pod opieką swoich Pań Anety Różniatowskiej i Natalii Długołęckiej przygotowali wspaniały występ artystyczny.