MISTRZOWIE POWIATU

Zwycięski turniej piłkarskiej reprezentacji !!!W dniu 28 września piłkarze ,po wygraniu zawodów gminnych, rozpoczęli zmagania rangi powiatowej. Na boisku “Kamionki” w Kamieniu Krajeńskim spotkały się reprezentacje Sępólna, Kamienia i Więcborka.Po losowaniu okazało się, że rozgrywamy pierwszy mecz z SP1 Sępólno. Gra toczona w szybkim tempie obfitowała w sytuacje strzeleckie i bramkowe ale znakomicie dysponowany bramkarz z Sępólna w pierwszej połowie puścił tylko jedną bramkę ( strzelec Kacper Kulawik) a przeciwnik groźnie kontratakował. W drugiej połowie opanowaliśmy grę w środku pola i dzięki temu zdobyliśmy jeszcze 4 bramki ( strzelcy. Wiktor Łaznowski – 2 , Adrian Piekut, Bartosz Mazurek) Wynik 5 : 0 dał nam przepustkę do końcowego sukcesu.W drugim meczu turnieju SP Kamień pokonała w identycznym stosunku SP 1 Sępólno.O kolejności końcowej decydowało spotkanie z gospodarzami z Kamienia.Przeciwnik postawił nam trudne warunki. Przegrywaliśmy po błędzie obrony 0 :1 i goniliśmy wynik. Na 1 : 1 bramkę zdobył Wiktor Łaznowski. Wynik utrzymał się do przerwy. Do gry wróciliśmy z animuszem. Bramki na 2:1 i 3 : 2 ( Kacpra Kulawika) pozwalały na spokojną grę do końcowego gwizdka ale niestety w ostatniej minucie błąd obrony doprowadził do remisu 3 : 3 i rzutów karnych.W tej odsłonie meczu bardzo dobrze spisał się na linii bramkowej Konrad Gruszczyński i wybrani do strzelania jedenastek zawodnicy. Okazaliśmy się zespołem lepszym wygrywając serię karnych stosunkiem 4 : 3I tak zostaliśmy Mistrzami Powiatu Sępoleńskiego w roku szkolnym 2021 2022. i awansowaliśmy do zawodów szczebla wojewódzkiego. Kolejność końcowa1. SP1 Więcbork – 6 pkt2. SP Kamień 3pkt3. SP 1 Sępólno – 0 pkt Gratulacje dla ekipy !!!