2017-09-18 ŚLUBOWANIE KLAS IV i VII

ŚLUBOWANIE KLAS IV i VII

„ … Ślubujemy być pilnymi i obowiązkowymi uczniami…
… Swoją postawą uczniowską godnie reprezentować
Naszą Szkołę Podstawową…”

Tradycją Szkoły Podstawowej im. Polskich Noblistów jest uroczystość „Ślubowania” w trakcie której uczniowie klas podstawowych stają się pełnoprawnymi członkami społeczności uczniowskiej naszej szkoły. Wydarzenie to miało miejsce 18 września 2017r w świetlicy szkolnej. Uczestniczyli w niej zaproszeni goście. Dyrekcja, przewodniczący poszczególnych klas oraz wychowawcy. Uroczystość poprowadzili przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego. Przewodniczący klas podstawowych IV i VII reprezentowali klasę przy sztandarze. Pozostali uczniowie po komendzie „do ślubowania” uroczyście złożyli przysięgę. Życzenia sukcesów, radości z bycia członkami naszej społeczności złożyli Pani Dyrektor i przedstawiciel Samorządu Uczniowskiego. Wychowawcom klas przekazano legitymacje uczniów. Wszystkie klasy pierwsze wraz z wychowawcami upamiętniły to wydarzenie na wspólnej fotografii.

_dsc9476iva

_dsc9479ivb