Category: Samorząd

DZIEŃ KROPKI ŚWIĘTO KREATYWNYCH DZIAŁAŃ

Po raz trzeci w naszej szkole w dniu 15 września klasy 1-3 obchodziły Międzynarodowy Dzień Kropki -Święto Kreatywności, odwagi i zabawy. Tego dnia nasi najmłodsi uczniowie byli uczestnikami wielu działań. Między innymi obejrzeliśmy film...

2022-09-22 MUFINKOWE WTORKI

Samorząd Uczniowski naszej szkoły przez 3 kolejne wtorki począwszy od 22 września prowadzi akcję charytatywną dla Zosi w postaci sprzedaży upieczonych mufinek. Zebrane pieniążki zasilą konto zbiórki na leczenie chorej ZOSI. Na pierwszej akcji...

Podręczniki 2022/2023

Szkolny zestaw podręczników obowiązujący w Szkole Podstawowej nr 1 im. Polskich Noblistów w Więcborku na rok szkolny 2022/2023.                 

2022-04-01 DZIEŃ BEZ PLECAKA

Z inicjatywy naszego Samorządu Uczniowskiego dzień 1 kwietnia ogłoszony został w naszej szkole, dniem bez plecaka. Cieszył się dużym zainteresowaniem. Uczniowie wykazali się dużą kreatywnością, przynosząc do szkoły różne inne pomysłowe pakunki na zeszyty,książki...

2021-12-15 Witraż Bożonarodzeniowy

Uczniowie kl. I – IV przygotowali witraże z okazji świąt Bożego Narodzenia. W tej przedświątecznej atmosferze pięknie ozdobiły gazetki i okna. Dziękujemy rodzicom za pomoc i inspiracje.

SU PORZĄDKUJE CMENTARZ

W przeddzień Święta Zmarłych przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły pod opieką Pani Wiesławy Kracickiej-Ćwikła udała się na cmentarz parafialny. Uczniowie uporządkowali groby które już nikt nie odwiedza oraz teren cmentarza.

OPIEKUNKA SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

Uczniowie naszego nowo stworzonego Samorządu Uczniowskiego wybierali swojego opiekuna. Po raz kolejny została nią Pani Wiesława Krasicka-Ćwikła. Gratulujemy i życzymy owocnej współpracy !!!

GŁOSOWANIE DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

Uczniowie naszej szkoły w piątek 1 października głosowali aby wybrać nową Radę Samorządu Uczniowskiego. Komisja wyborcza po zebraniu wszystkich głosów dokonała podliczenia wyników głosowania. Oto wyniki:

2021-09-28 WYBORY DO SAMORZĄDU

Przygotowujemy się do wyborów nowego Samorządu Uczniowskiego w naszej szkole. Przedstawiamy regulamin, kandydatów oraz propozycje wyborcze.