2021-05-20 DZIEŃ MATKI W NASZEJ SZKOLE

Są na świecie takie dobre dusze, co zawsze czuwają nad nami. To one z uśmiechem na twarzy cierpliwie tłumaczą, jak poznawać świat. To one dają nam radość i siłę. To one dały nam życie i pokazują, co jest ono warte. To anioły, które umieją o nas zadbać jak nikt inny, bo dobrze wiedzą, czego nam potrzeba do szczęścia. Więc przyszła pora, by im serdecznie podziękować za ich trud , miłość  i poświęcanie nam każdego dnia.

To właśnie naszym kochanym Mamom  20 maja 2021z z okazji zbliżającego się Dnia Matki poświęciliśmy koncert i podarowaliśmy bukiet złożony z piosenek.  Piosenki zaśpiewali kolejno najmłodsi uczniowie klas I-III. Koncert poprowadził uczeń klasy VIII – Kamil Łaznowski, a wiersz dla mam recytował Kacper Ćwikła z klasy VI

Na koniec  do naszych  mam skierowaliśmy życzenia

Wszystkim wspaniałym Mamom, zabieganym, zmęczonym, zatroskanym, niezastąpionym i kochanym w dniu ich święta płynące z serca życzenia składamy.

Życzymy wszystkim Mamom, aby nigdy nie brakowało im do nas cierpliwości, aby uśmiech na ich twarzach często gościł. Kochamy Was zawsze i szczerze, nawet, gdy czasem złość nas na coś bierze. Znamy dobrze Wasze serca – wielkie i gorące, dlatego chcemy, aby w nich zawsze świeciło słońce.

 Uczniowie SP NR 1 im. Polskich Noblistów w Więcborku