2019-12-12 TURNIEJ SIATKARSKI CHŁOPCÓW

TURNIEJ SIATKARSKI CHŁOPCÓW

Z przyczyn technicznych nasz turniej imieninowy musieliśmy rozegrać na gościnnej sali sportowej w Runowie Krajeńskim. Do rywalizacji przystąpiły 4 szkoły podstawowe z Sypniewa, Runowa i dwie z Więcborka. Graliśmy systemem “każdy z każdym” a zmagania były bardzo zacięte i emocjonujące. Zwycięzcami całego turnieju zostali chłopcy z więcborskiej dwójki wygrywając wszystkie swoje mecze. Najwszechstronniejszym siatkarzem turnieju został Oskar Sosnowski z SP 2 Więcbork. Nasi chłopcy łatwo skóry nie oddali. Zanotowali tylko jedna porażkę w tibreku i zajęli ostatecznie 2 miejsce. GRATULUJEMY !!!
Oto poszczególne mecze i wyniki:

SP Runowo -SP Sypniewo 2:0
SP 2 Więcbork – SP 1 Więcbork 2:1
SP 1 Więcbork -SP Sypniewo 2:0
SP 2 Więcbork – SP Sypniewo 2:0
SP 1 Więcbork -SP Runowo 2:0
SP 2 Więcbork – SP Runowo 2:0

Klasyfikacja końcowa:
1. SP 2 Więcbork
2. SP 1 Więcbork
3. SP Runowo
4. SP Sypniewo

Specjalne podziękowania dla Dyrektora Szkoły Podstawowej w Runowie Krajeńskim Pana Piotra Kriese za udostępnienie sali na turniej oraz dla Natalii Powalisz za oprawę fotograficzną turnieju DZIĘKUJEMY !!!