2019-02-16 KOLEJNY BAL CHARYTATYWNY ZA NAMI ….

KOLEJNY BAL CHARYTATYWNY ZA NAMI ….

 

Dnia 16 lutego 2019r w sali wiejskiej w Suchorączku odbył się Bal Charytatywny na rzecz szkoły. Celem było pozyskanie środków na budowę placu zabaw. Uroczystego otwarcia dokonali Pan wicedyrektor Arkadiusz Skowron oraz przewodnicząca Rady Rodziców Anna Kosińska.

W tym roku na balu bawiło się 97 osób. Wśród gości byli rodzice, nauczyciele oraz przyjaciele szkoły, którzy postanowili  tę wyjątkową noc spędzić bawiąc się  wspomagając  działania Rady Rodziców której od dawne nie jest obojętne dobro szkoły i dzieci. Roztańczonemu towarzystwu przygrywał DJ Miłosz czyli Music Brothers.

Celem balu jest integracja środowiska, budowanie życzliwego klimatu wokół szkoły a przede wszystkim gromadzenie środków finansowych na cele szkolne. W tym roku kwota jaką uzyskaliśmy to 5113 zł za którą serdecznie dziękujemy wszystkim którzy się do tego przyczynili.

PODZIĘKOWANIE

Za nami wspaniała impreza więcząca kilkutygodniowe przygotowania. Pragnę podziękować tym, bez których Bal Charytatywny zorganizowany na rzecz Szkoły Podstawowej nie byłby tak atrakcyjny: Hotel i restauracja „Pod Koroną”, Jubiler „Onyks”, Pałac Komierowo, Park tranpolin „Jumpimgplace” oraz Park 17 z Bydgoszczy, Studio 2 Salonu Fryzur, Salon MATRIX w Sepólnie Kraj. „Andrób” w Suchorączku, pani Ewa Piotrowska, Kosmoagri- Grażyna Bauza, Salon fryzjerski „Julia”, sklep „Pasja”, MK-Bud Michał Krasicki, Rada Miejska w Więcborku, stowarzyszenie „Więcbork dobry kierunek” oraz darczyńcy, którzy chcieli pozostać anonimowi.

Dziękuję panią kucharką za przygotowanie smakowitych potraw oraz kelnerką za przemiłą obsługę. Dziękuję wszystkim osobą zaangażowanym w organizację balu. Szczególne podziękowania kieruję w stronę osób, które nie szczędziły sił i czasu by tak wspaniała akcja mogła się odbyć:

  • Ewa Piotrowska
  • Joanna Szyszło
  • Wioletta Łańska
  • Wioletta Mudyna
  • Danuta Tryka
  • Sylwia Świerczewska-Łaznowska
  • Jarek Szwec
  • Katarzyna Krzysztofiak oraz
  • Juli Nikol i Marcinowi,

a także wszystkim, którzy wspierali nas dając przykład ofiarności, wrażliwości i wielkiego serca.

Wielkim sukcesem zakończyły się licytacje otrzymane od darczyńców. Goście grosza nie żałowali, bawiąc się przy okazji wyśmienicie. Z ogromną radością informuję, że cały dochód z balu wyniósł 5113 zł. Fudusz jaki udało nam się zgromadzić dzięki uczestnikom zabawy w całości zostanie przekazany Szkole podstawowej nr. 1 w Więcborku.

 

 Dziękuję

                                           Przewodnicząca Rady Rodziców

                                           Anna Kosińska