2018-11-09 UROCZYSTY APEL NIEPODLEGŁOŚCIOWY

UROCZYSTY APEL NIEPODLEGŁOŚCIOWY

Z okazji 100 rocznicy odzyskania przez nasz kraj niepodległości uczniowie naszej szkoły pod opieką Pana Marka Bąkowskiego przygotowali apel okolicznościowy. Rozpoczęło się uroczystym odśpiewaniem hymnu narodowego, następnie najmłodsi uczniowie klas pierwszych zaśpiewali piosenkę patriotyczną a drugoklasiści zatańczyli taniec narodowy “Polonez” . Przedstawienie o symbolice odzyskania niepodległości  przeplatane było wierszami, pieśniami i akompaniamentem muzycznym o charakterze patriotycznym. Na zakończenie przepiękna przeplatanka symbolu flagi narodowej uwieńczyła całe przedstawienie. Koniec apelu to podsumowanie konkursów patriotycznych i  rozdanie nagród dla najlepszych. Na fakt zasługują także galowe stroje uczniów przyozdobione kotylionami wykonanymi na zajęciach plastyki.