2018-10-24 PIŁKARZE POWALCZYLI NA WOJEWÓDZKICH

PIŁKARZE POWALCZYLI NA WOJEWÓDZKICH

 

W dniu 24 października nasza piłkarska reprezentacja wzięła udział w ćwierćfinałach wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej Chłopców. Gospodarzem turnieju była SP nr 67 w Bydgoszczy.
W wyniku losowania w I meczu półfinałowym spotkaliśmy się z reprezentacją SP nr 14 w Inowrocławiu .
Po niemrawym początku, w drugiej połowie przejęliśmy inicjatywę, strzeliliśmy bramkę kontaktową ( Filip Sipiorski) ale nie udało nam się w końcówce wykorzystać kilku bardzo dogodnych sytuacji. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1 : 2 dla Inowrocławia. Pozostał spory niedosyt i chęć pokazania dobrej dyspozycji w kolejnym meczu.
W II półfinale reprezentacja SP 67 w Bydgoszczy pokonała po zaciętej walce SP 1 w Koronowie.
W kolejnym spotkaniu przyszło nam powalczyć z drużyną z Koronowa. I powalczyliśmy !
Zaangażowanie, walka o każdą piłkę, udana współpraca formacji i dyscyplina taktyczna zespołu pozwoliły uzyskać nam przekonujące zwycięstwo 6 : 1 . Na uwagę zasługuje fakt, że nasz kapitan Marcin Kosmela zdobył w tym meczu
5 bramek i został królem strzelców turnieju !
Reprezentacja roczników 2003 2005 wystąpiła w składzie Focht Dawid, Grzegorczyk Alex, Gwóżdź Aleksander ,Kosmela Marcin ( kap.) , Kowalski Krzysztof, Łapiński Piotr, Mejgier Igor, Sipiorski Filip, Tarka Patryk, Borlik Jakub, Kamil Kienast, Adrian Borowicz.
Ostatecznie nasza przygoda z piłką nożną zaowocowała zajęciem I miejsce w powiecie sępoleńskim, III miejsca, w bydgoskim turnieju, i VII miejsca, w zawodach wojewódzkich w roku szkolnym 2018/19. Gratulacje !!!