2018-06-12 WYCIECZKA DO PRAGI

WYCIECZKA DO CZECH

W dniach 04-08.06.2018 uczniowie klas II wzięli udział w wycieczce szkolnej. Pierwszego dnia zwiedziliśmy Wrocław i udaliśmy się do miejscowości Szczytna, gdzie nocowaliśmy przez cały okres wyjazdu. Kolejnego dnia udaliśmy się do Adrspach w Czechach, gdzie dużą atrakcją okazało się malownicze “Skalne Miasto”. Po powrocie zorganizowane zostało ognisko. Trzeciego dnia zwiedzaliśmy Kudowę Zdrój oraz odbyliśmy długą wycieczkę przez pasmo Gór Stołowych. Czwarty dzień naszej wycieczki spędziliśmy w pięknej czeskiej Pradze. Ostatni dzień pobytu odbył się w Kłodzku, gdzie podziwialiśmy zabytki i krajobraz miasteczka. Każdego dnia uczniowie spędzali wspólnie czas nie tylko zwiedzając, lecz także robiąc zakupy w polskich i czeskich marketach, siedząc w jadłodajniach i próbując różnych regionalnych przysmaków. W wolnym czasie młodzież również integrowała się grając w piłkę, szachy , grając na gitarze i śpiewając.