2018-01-05 NAJSYMPATYCZNIEJSZE PIERWSZAKI 2017 ROKU

NAJSYMPATYCZNIEJSZE PIERWSZAKI 2017 ROKU

 

Najsympatyczniejsze Pierwszaki  2017 to pierwsza edycja regionalnego plebiscytu Gazety Pomorskiej. Udział  w plebiscycie mogły wziąć wszystkie tegoroczne klasy pierwsze z województwa kujawsko-pomorskiego. Głosowanie w tegorocznej edycji trwało od 1 grudznia do 22 grudnia 2017 roku do godziny 19.00. Także i nasze pierwszaki wysłały swoje zdjęcia do plebiscytu. Startowaliśmy w regionie piątym czyli powiaty: sępoleński, tucholski i chojnicki. W każdym regionie odbywało głosowanie sms-owe. Dla trzech pierwszych miejsc przewidziane były wyjątkowe nagrody.

Ku miłemu zaskoczeniu klasa I A i klasa I B z naszej szkoły zajęły czołowe miejsca w tym plebiscycie.  Oto końcowe wyniki głosowania w regionie nr 5 (powiat tucholski, powiat sępoleński i powiat chojnicki).

1 miejsce Klasa I A ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Więcborku – głosów 912

2 miejsce Klasa I B ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Więcborku – głosów 764

3 miejsce Klasa I  ze Szkoły Podstawowej w Lubiewie – głosów 154

Wygrana klasa otrzymała wyjazd edukacyjny do Jura Parku w Solcu Kujawskim oraz pojemnik na śniadanie i kubek ze zdjęciem dla każdego. Natomiast druga nasza wygrana klasa otrzymała przedstawienie teatrzyku w szkole oraz kubek ze zdjęciem. GRATULUJEMY !!!