2017-12-09 Szlachetna Paczka 2017

Szlachetna Paczka 2017

Już czwarty raz z kolei nasza szkoła przyłączyła się do akcji Szlachetna Paczka. Tak jak w roku ubiegłym wybraliśmy rodzinę przyporządkowaną do magazynu „Więcbork i okolice”. Nie mieliśmy okazji wręczyć paczki osobiście, ale byliśmy w kontakcie z panią wolontariusz, która stanowiła łącznik pomiędzy obdarowaną rodziną, a darczyńcami (czyli całą społecznością szkolną). Pobiliśmy kolejny rekord, gdyż nasza Szlachetna Paczka składała się z trzydziestu kartonów przeróżnych potrzebnych rzeczy (ubrań, kosmetyków, środków czystości, zapasu żywności oraz jednoosobowego fotela do spania, który również był na liście potrzebnych rzeczy). Jesteśmy bardzo szczęśliwi, gdyż skompletowaliśmy wszystko, co niezbędne, a nawet o wiele więcej! Z całego serca dziękujemy każdemu, kto dołożył swoją cegiełkę do tego, by udało się spełnić marzenia obdarowanej przez nas rodziny!

Koordynatorki akcji:
Katarzyna Kliszewska