2017-10-20 SPEKTAKL TEATRALNY

SPEKTAKL TEATRALNY

W dniu 20.10.2017 r. udaliśmy się autobusem  szkolnym wraz z wychowawczyniami do Sępólna Kraj. /„ Krajna Arena”/, aby obejrzeć spektakl   pt. „W tajemniczej krainie krasnali”. W bajce muzycznej w role aktorskie wcielili się aktorzy z Teatru muzycznego ”Duduś” z Łodzi. Dla uczniów klasy 1A i 1 B było to wielkie przeżycie. Wielkie wrażenie wzbudziła , specjalnie przygotowana bajkowa scenografia: efekty świetlne, wspaniałe kostiumy, profesjonalna  gra słowem, gestem i taniec aktorów na tle świetnie dobranej muzyki. Mali  widzowie mieli możliwość uczestniczenia w specjalnie organizowanych konkursach z nagrodami. Na koniec odbyło się losowanie biletów wcześniej wypisanych przez wychowawczynie. Szczęśliwi zwycięzcy otrzymali atrakcyjne upominki. Była to cudowna zabawa. Wesołe piosenki, tajemniczy nastrój w krainie krasnoludków. Ciekawa gra aktorów wywołała uśmiech i zachwyt najmłodszych uczniów naszej szkoły. Spektakl wniósł wiele radości w malutkie serca widzów ucząc właściwego postępowania wobec rówieśników i dorosłych. Wesoło, pełni wrażeń  z kolorowymi balonami wróciliśmy do szkoły.