2017-09-20 WYWIADÓWKA KLAS IV i VII

WYWIADÓWKA KLAS IV i VII

W środę 20 września odbyła się pierwsza wywiadówka dla rodziców nowych klas podstawowych IV I VII. Spotkanie rozpoczęło się wspólnym zebranie wszystkich rodziców w świetlicy szkolnej. Po przywitaniu przez Panią dyrektor Ilonnę Sobecką-Gruszczyńską rozpoczęła się część szkoleniowo-informacyjna. Na początku koordynator ds. bezpieczeństwa przedstawił warunki bezpiecznej szkoły oraz drogi do szkoły, następnie Pani Wiesława Krasicka-Ćwikła przedstawiła informacje o nowym przedmiocie WDŻ, potem Pani pedagog Jolanta Birkholz uświadomiła rodziców o rozwoju psycho-fizycznym młodzieży w tym wieku szkolnym, a na koniec wicedyrektor Pan Arkadiusz Skowron przeprowadził szkolenie na temat e-dziennika. Po tej części rodzice udali się na spotkanie z wychowawcami swoich klas.