2017-09-16 BEZPIECZNA I PRZYJAZNA SZKOŁA

BEZPIECZNA I PRZYJAZNA SZKOŁA

Nowa podstawówka to nowe wyzwania do tego aby szkoła i jej teren był bezpieczny i przyjazny dla uczniów.  Zadaniem dyrektora i pracowników szkoły jest stworzenie jak najlepszych warunków dla uczniów do nauki i spędzania czasu w szkole. Tak aby każdy uczeń czuł się mile i bezpiecznie. Dlatego w tym roku wraz z zmianą organizacji edukacji w starym gimnazjum powstała nowa szkoła podstawowa. Nowa placówka to nowi i młodsi uczniowie. W związku z tym powstały nowe klasy dostosowane do potrzeb edukacyjnych, nowe szatnie i toalety, bezpieczne barierki schodowe oraz specjalny podjazd dla wózków dla osób niepełnosprawnych. Nowa pracownia komputerowa oraz miła i przytulna świetlica szkolna. Poza budynkiem szkolnym zauważamy specjalne barierki zabezpieczające przy przejściu dla pieszych, wejściu do szkoły i strefie odwozów uczniów. Na jezdni przy szkole pojawiły się dodatkowe znaki ostrzegawcze i specjalistyczny “próg zwalniający”.

Mamy nadzieję żę te i inne przedsiewzięcia podjęte prze szkołę spowodują dogodne warunki dla nowych uczniów. Pamiętajcie zmieniamy się dla Was.

_dsc9250