2016-09-20 ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH

logo_szkolaŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH

„ … Ślubujemy być pilnymi i obowiązkowymi uczniami…
… Swoją postawą uczniowską godnie reprezentować
Nasze Gimnazjum…”

Tradycją Gimnazjum im. Polskich Noblistów jest uroczystość „Ślubowania” w trakcie której uczniowie klas pierwszych stają się pełnoprawnymi członkami społeczności uczniowskiej naszej szkoły. Wydarzenie to miało miejsce 20 września 2016r w świetlicy szkolnej. Uczestniczyli w niej zaproszeni goście. Przedstawiciele Rady Rodziców, Dyrekcja, przewodniczący poszczególnych klas oraz wychowawcy. Uroczystość poprowadzili przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego. Przewodniczący klas pierwszych reprezentowali klasę przy sztandarze. Pozostali uczniowie po komendzie „do ślubowania” uroczyście złożyli przysięgę. Życzenia sukcesów, radości z bycia członkami naszej społeczności złożyli Pani Dyrektor i przedstawiciel Samorządu Uczniowskiego. Wychowawcom klas przekazano legitymacje uczniów. Wszystkie klasy pierwsze wraz z wychowawcami upamiętniły to wydarzenie na wspólnej fotografii.