2016-02-10 TARGI PRACY I EDUKACJI

logo_szkola

TARGI PRACY I EDUKACJI

Targi Pracy i Edukacji w Sępólnie Krajeńskim „Twoja Przyszłość w Twoim Regionie” odbyły się 10 lutego 2016 roku w Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim (Hala Arena). W Targach uczestniczyło ok. 50 wystawców:
• 5 szkół ponadgimnazjalnych,
• 3 uczelnie wyższe ( UKW, WSB i WSG)
• Pracodawcy z terenu powiatu i województwa.

Targi Pracy i Edukacji zostały zorganizowane w celu pokazania młodym ludziom potencjału, związanego z pracą i edukacją w naszym regionie. W czasie trwania imprezy uczniowie zobaczyli stoiska z atrakcjami oraz mogli wziąć udział w konkursach, które były ciekawie nagrodzone. W trakcie targów odbyły się warsztaty „Zaplanuj swoją karierę, zdobądź pracę swoich marzeń” przeprowadzone przez doradcę zawodowego z Wojewódzkiego Urzędu Pracy. Przez jedyne 30 minut młodzież dowiedziała się wielu cennych informacji na temat zaplanowania swojej przyszłości i zdobycia wymarzonej pracy.