2015-12-10 IMIENINY SZKOŁY

logo_szkolaIMIENINY SZKOŁY

 

W szóstą rocznicę nadania naszej szkole imienia Polskich Noblistów, Rada Rodziców, Nauczyciele i uczniowie przygotowali liczne niespodzianki i wspomnienia dla rodziców i mieszkańców naszego miasteczka.

Uroczystość tradycyjnie rozpoczęła się od sprzedaży przepysznych ciast przygotowanych przez uczniów i rodziców. Równocześnie trwały kiermasze ozdób świątecznych i książek, które były w bardzo atrakcyjnych cenach.

Kulminacją obchodów naszego święta szkoły było wieczorne spotkanie przy kawie czyli „Wspomnień nadszedł czas”.  Wszyscy goście mogli posłuchać koncertu Więcborskiej Orkiestry Dętej prowadzonej przez Pana Karola Koziela. Samorząd Uczniowski przygotował projekcję multimedialną przedstawiającą dotychczasowe osiągnięcia edukacyjne i sportowe naszego gimnazjum. Na koniec zaprezentowały się talenty które uczą się w naszej szkole. Można było posłuchać nowych aranżacji piosenek gwiazd muzyki, wysłuchać koncertu skrzypcowego i organowego oraz zobaczyć pokaz manualny w układaniu kostki Rubika.

Swoimi osobami zaszczycili nas Pani dyrektor Gimnazjum Jolanta Zwiewka, dyrektor BOOS Pani Danuta Zawidzka i  Burmistrz Więcborka Pan Waldemar Kuszewski, który przekazał na rzecz szkoły drobny upominek.

Serdeczne podziękowania dla Pani Danuty Pasieka za przygotowanie poczęstunku i dla pana Arkadiusza Skowrona który jak zawsze czuwa nad oprawą medialną całej imprezy.