2014-09-03 Rajd integracyjny klas pierwszych

logo_szkolaRajd integracyjny klas pierwszych

Dnia 3 września 2014 roku odbył się rajd integracyjny uczniów klas I. Gimnazjaliści wraz z opiekunami udali się na stadion miejski. Pierwszym punktem programu był spacer wokół więcborskiego jeziora. Uczniowie mieli czas, aby lepiej poznać się z wychowawcą, nowymi koleżankami i kolegami.

Po spacerze uczniowie wrócili na stadion. Tam czekały na nich atrakcje przygotowane przez nauczycieli. Pierwszoklasiści musieli , między innymi: biec z przeszkodami, przeciągać linę, skakać przez skakankę, rozwiązać test i stworzyć w formie plakatu wizerunek gimnazjalisty. Wszystkie klasy z wielkim zaangażowaniem wykonały zadania.

Po rozgrywkach na uczniów czekały kiełbaski pieczone na grillu.
Raj integracyjny klas I należy zaliczyć do udanych, gdyż jego celem jest lepsze poznanie się i spędzenie czasu w miłej i przyjaznej atmosferze, a to na pewno udało się tego dnia.