2014-06-09 Gimnazjum Dzieciom

logo_szkola„GIMNAZJUM DZIECIOM”

Uczniowie klas drugich Gimnazjum im. Polskich Noblistów w Więcborku przygotowali niezwykle sympatyczny prezent dla wszystkich dzieci uczęszczających do oddziałów zerowych w gminie Więcbork z okazji światowego dnia bajek oraz Dnia Dziecka. Wraz z wychowawczyniami p. A. Woźniak, p J. Piłka i p. I. Sobecką – Gruszczyńską przygotowali przedstawienie teatralne pt. „ Gimnazjum – Dzieciom”, które zaprezentowane zostało na scenie MGOK w Więcborku 9 czerwca 2014 r. Barwnie przedstawiono wiersze i piosenki dla dzieci a kolorowa scenografia, gra świateł i taniec z pewnością podkreśliły talent aktorski młodych gimnazjalistów. Publiczność, choć bardzo wymagająca, okazała się przemiła i zadowolona, co udowodniono gromkimi brawami. Uczniowie więcborskiego gimnazjum podarowali swoim młodszym kolegom odrobinę kolorowej sztuki najpiękniej jak tylko potrafili.

W przedstawieniu udział wzięli: Dominika Wiśniewska, Lena Woźniak, Magdalena Paprocka, Martyna Olszewska, Alicja Grubich, Karolina Strycharek, Nikolina Ziarkowska, Sandra Martenowska, Julia Kosińska, Oliwia Rzepka, Marika Talpa, Agata Wegner, Paulina Bednarska, Paulina Andrysiak, Natalia Piekut, Weronika Michalak, Weronika Wilke, Natalia Białczyk, Oliwia Danielewska, Sandra Szłapińska, Katarzyna Mitura, Dominika Piskulska, Natalia Olczak, Krzysztof Dudek, Wojciech Matuszewski, Krystian Szylka, Adrian Borlik, Daniel Nogal, Radosław Wiese, Maciej Grochowski, Łukasz Słupikowski.
Za okazaną pomoc w realizacji projektu serdecznie dziękujemy: p. A. Klusce , p. A. Skowron, p. P. Tulei, p. I. Śnieg ,p. Dyrektor MGOK w Więcborku – Joannie Soja – Tońskiej .