2013-12-05 IMIENINOWY TURNIEJ

logo_uksIMIENINOWY TURNIEJ

   Z okazji kolejnej rocznicy nadania naszemu Gimnazjum im. Polskich Noblistów, Uczniowski Klub Sportowy zorganizował turniej piłki siatkowej dziewcząt i chłopców.
Jako pierwsi zagrali chłopcy. Na turnie zostały zaproszone drużyny LO i CKZiU oraz drużyna naszego gimnazjum. Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym”. Wszystkie mecze były bardzo zacięte i stały na bardzo wysokim poziomie. Oto poszczególne wyniki meczów:

GIMNAZJUM WIECBORK – LO WIĘCBORK
2 : 1

CKZiU WIĘCBORK – LO WIĘCBORK
2 : 0

GIMNAZJUM WIECBORKI – CKZiU WIĘCBORK
0 : 2

KOŃCOWA KLASYFIKACJA:
1. CKZiU WIĘCBORK
2. GIMNAZJUM WIĘCBORK
3. LO WIĘCBORK

   Zwycięska drużyna otrzymała z rąk Pana Tomasza Bykowskiego pamiątkowy puchar i dyplom Dodatkowo przez cały turniej trwała rywalizacja na najwszechstronniejszego siatkarza. Opiekunowie jednogłośnie wybrali Łukasza Bethke z CKZiU w Więcborku.

2013-12-05_Lukasz_Bethke

   Następnego dnia swój turniej rozgrywały dziewczęta. Na zawody stawiły się ekipy z gimnazjum w Sypniewie , CKZiU Więcbork, LO Więcbork i gospodynie. W tym przypadku zagraliśmy „systemem pucharowym”. Bardzo wysoką klasę pokazały dziewczęta z LO Więcbork wygrywając wszystkie swoje mecze, grając na wysokim poziomie skuteczności.
Oto poszczególne mecze.

GIMNAZJUM WIECBORK – GIMNAZJUM SYPNIEWO
0 : 2

CKZiU WIĘCBORK – LO WIĘCBORK
0 : 2

Mecz o III miejsce

GIMNAZJUM WIECBORK – CKZiU WIĘCBORK
0 : 2

Mecz o I miejsce

GIMNAZJUM SYPNIEWO – LO WIĘCBORK
0 : 2

2013-12-05_1

KOŃCOWA KLASYFIKACJA TURNIEJU:
1. LO WIĘCBORK
2. GIMNAZJUM SYPNIEWO
3. CKZiU WIĘCBORK
4. GIMNAZJUM WIĘCBORK

2013-12-05

   Na koniec całego turnieju Pan Tomasz Bykowski Prezes Uczniowskiego Klubu Sportowego wręczył dyplomy dla wszystkich drużyn oraz puchar dla zwycięzców. Także i w przypadku dziewcząt prowadzona była rywalizacja na najwszechstronniejszą siatkarkę turnieju. Została nią Alicja Kosmela z LO Więcbork.

2013-12-05 Alicja Kosmela