2013-06-12 Mistrz angielskiej ortografii.

logo_szkola

Mistrz angielskiej ortografii wśród gimnazjalistów naszego powiatu
jest już znany.

Dnia 06.06.2013 , dzięki gościnności i zaangażowaniu p. dyrektor Jolanty Zwiewki, odbyła się w Gimnazjum im. Polskich Noblistów w Więcborku V edycja Powiatowego Dyktanda dla Gimnazjalistów z Języka Angielskiego – ‘Master of Spelling’. Do konkursu przystąpiło 15 uczniów z gimnazjów powiatu sępoleńskiego. Tak, jak co roku konkurs polegał na zapisaniu tekstu czytanego w języku angielskim i zrobieniu jak najmniejszej ilości błędów. Zwyciężczynią tegorocznej edycji została Magdalena Mikołajczak z Gimnazjum im. Polskich Noblistów w Więcborku, drugie miejsce wywalczyła Nina Anna Kurkowska z Gimnazjum nr 3 w ZS nr 3 w Sępólnie Krajeńskim, natomiast trzecie miejsce powędrowało do Zuzanny Thies z Gimnazjum w Więcborku.

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w VI edycji Konkursu.

Organizatorzy Konkursu pragną podziękować hojnym sponsorom:
Spółce Ronet z Więcborka, Biuru Obsługi Oświaty Samorządowej z Więcborka, Firmie Eurofasada z Wieborka, Sieci księgarni językowych Polanglo oraz wydawnictwu Oxford University Press.

Specjalne podziękowania dla p. Izabeli Gatz i p. Romy Górskiej za przygotowanie i przeczytanie tekstu konkursowego, p. Anny Kluski za przygotowanie dekoracji, p. Sławomira Sobeckiego za oprawę muzyczną oraz p. Danuty Pasieki, która zadbała o podniebienia uczestników konkursu.