2013-05-11 PIŁKARSKA PRZYGODA

logo_uksPIŁKARSKA PRZYGODA
“Coca Cola Cup” 2013

Reprezentacja naszej szkoły wzięła w kwietniu udział w cyklu rozgrywek Coca Cola Cup. Pierwszą rundę rozegrano w Hali “Krajne Arena” w Sępólnie. W gronie pięciu zespołów grano systemem “każdy z każdym”. Po wygranych z zespołami z Sośna i Kamienia oraz remisie z sępoleńską “trójką” zapewniliśmy sobie awans do II rundy rozgrywek.

I runda – Turniej w Sępólnie

Nazwa szkoły
Zespół Szkół Nr 1 – Sępólno Krajeńskie
Gimnazjum – Więcbork
Publiczne Gimnazjum – Kamień Krajeński
Zespół Szkół Nr 3 – Sępólno Krajeńskie
Zespół Szkół – Sośno

II runda rozgrywek odbyła się 22 kwietnia na boisku “Orlik” przy Szkole Podstawowej w Więcborku. Nasza reprezentacja przystępowała do niego osłabiona kontuzjami ale z wielką ochotą na pokazanie dobrej “piłki”. W zawodach uczestniczyły najlepsze zespoły powiatów nakielskiego i sępoleńskiego, i niestety to goście z Nakła zdecydowanie w nich dominowali. Bycie najlepszym zespołem powiatu sępoleńskiego bardzo cieszy ale nie zaspokaja aspiracji naszych piłkarzy.

II runda – Turniej w Więcborku

Nazwa szkoły
Gimnazjum Nr 3 – Nakło nad Notecią
Gimnazjum – Mrocza
Gimnazjum – Więcbork
Zespół Szkół Nr 1 – Sępólno Krajeńskie

Zespół Gimnazjum w Więcborku wystąpił w składzie:
Damian Mudyna ,Kacper Kamiński, Radosław Patyna, Krystian Cyran
Remigiusz Blociński, Bartosz Powalisz, Arkadiusz Czeszewski, Wojciech Łański, Filip Fertykowski, Filip Bracikowski (rez.), Krystian Kucharski, Radosław Słupikowski, Krystian Budziński (rez.), Sebastian Pawłowski ( rez.)

Opiekun:
Tomasz Bykowski