2013-01-10 POWIATOWI MISTRZOWIE

logo_uksPOWIATOWI MISTRZOWIE

W czwartek 10 stycznia 2013 roku w hali sportowej Gimnazjum w Kamieniu Krajeńskim rozegrany został finał Powiatowej Gimnazjady w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców. Oprócz gospodarzy w zawodach wzięły udział reprezentacje Gimnazjum nr1 w Sępólnie Krajeńskim, Gimnazjum w Więcborku i Gimnazjum w Wałdowie.
W kategorii chłopców zdecydowanie najlepszą, podobnie jak w roku ubiegłym, okazała się reprezentacja Gimnazjum im. Polskich Noblistów w Więcborku, wygrywając z siatkarzami z Kamienia i Sępólna. Drugie miejsce przypadło zespołowi sępoleńskiej „jedynki” a trzecie gospodarzom z Kamienia.
Zespół Gimnazjum im. Polskich Noblistów w Więcborku wystąpił w składzie:
A. Czeszewski. M. Lipecki. R. Błociński, W. Łański, K. Krawczyk, K. Cyran, F. Fertykowski, F. Bracikowski, S. Pawłowski, D. Sosnowski, G. Stypa, Opiekun: Tomasz Bykowski
Wśród dziewcząt najlepiej zaprezentowały się siatkarki z Gimnazjum w Wałdowie, pokonując zespoły z Kamienia i Więcborka. Drugie miejsce zajęły dziewczyny z Kamienia a trzecie zespół z Więcborka.

Wyniki:

Chłopcy

Sępólno – Kamień 0 : 2

Kamień – Więcbork 0 : 2

Więcbork – Sępólno 2 : 0

Dziewczęta

Wałdowo – Kamień 2 : 0

Kamień – Więcbork 2 : 0

Więcbork – Wałdowo 1 : 2

Zwycięskie zespoły będą reprezentowały nasz powiat na zawodach wojewódzkich, które będą rozegrane w lutym tego roku. Życzymy powodzenia!

2013-01-10

GRATULUJEMY !!!