2012-12-06 IMIENINOWY TURNIEJ

logo_uksIMIENINOWY TURNIEJ

Z okazji kolejnej rocznicy nadania naszej szkole im. Polskich Noblistów, Uczniowski Klub Sportowy zorganizował turniej piłki siatkowej dziewcząt i chłopców.
Jako pierwsi zagrali chłopcy. Na turnie zostały zaproszone drużyny klas pierwszych LO i CKZiU oraz dwie drużyny naszego gimnazjum. Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym”. Wszystkie mecze były bardzo zacięte i stały na bardzo wysokim poziomie. Oto poszczególne wyniki meczów:

GIMNAZJUM WIECBORK I – LO WIĘCBORK

GIMNAZJUM WIECBORK II – LO WIĘCBORK

GIMNAZJUM WIECBORK I – CKZiU WIĘCBORK

GIMNAZJUM WIECBORK II – CKZiU WIĘCBORK

CKZiU WIĘCBORK – LO WIĘCBORK

GIMNAZJUM WIECBORK I – GIMNAZJUM WIĘCBORK II

KOŃCOWA KLASYFIKACJA:
1. CKZiU WIĘCBORK
2. GIMNAZJUM I WIĘCBORK
3. LO WIĘCBORK
4. GIMNAZJUM WIĘCBORK II

Zwycięska drużyna otrzymała z rąk Pani Dyrektor Jolanty Zwiewki pamiątkowy puchar i dyplom Dodatkowo przez cały turniej trwała rywalizacja na najwszechstronniejszego siatkarza. Opiekunowie jednogłośnie wybrali MATEUSZA LIPECKIEGO z Gimnazjum Więcbork I.

siata_ch
Mecz LO Więcbork – Gimnazjum Więcbork 1

Następnego dnia swój turniej rozgrywały dziewczęta. Na zawody stawiły się ekipy z gimnazjum w Sypniewie , Gimnazjum Sportowe z Człuchowa, klasy I LO Więcbork i gospodynie. Bardzo wysoką klasę pokazały dziewczęta z Człuchowa wygrywając wszystkie swoje mecze, grając na wysokim poziomie skuteczności.
Oto poszczególne mecze.

GIMNAZJUM WIECBORK – LO WIĘCBORK

GIMNAZJUM SYPNIEWO – LO WIĘCBORK

GIMNAZJUM WIECBORK I – GIMNAZJUM SYPNIEWO
GIMNAZJUM WIECBORK – GIMNAZJUM SORTOWE CZŁUCHÓW

GIMNAZJUM SPORTOWE CZŁUCHÓW – LO WIĘCBORK

GIMNAZJUM SYPNIEWO – GIMNAZJUM SPORTOWE CZŁUCHÓW

KOŃCOWA KLASYFIKACJA TURNIEJU:
1. GIMNAZJUM SPORTOWE CZŁUCHÓW
2. LO WIĘCBORK
3. GIMNAZJUM WIĘCBORK
4. GIMNAZJUM SYPNIEWO

Na koniec całego turnieju Pan Tomasz Bykowski Prezes Uczniowskiego Klubu Sportowego wręczył dyplomy dla wszystkich drużyn oraz puchar dla zwycięzców. Także i w przypadku dziewcząt prowadzona była rywalizacja na najwszechstronniejszą siatkarkę turnieju. Została nią AGATA NAWACKA z Gimnazjum Sportowego w Człuchowie.

siata_dz
Mecz Gimnazjum Sportowe Człuchów – Gimnazjum Więcbork