2012-11-19 OLIMPIJCZYK W GIMNAZJUM

logo_szkola

OLIMPIJCZYK W GIMNAZJUM

W poniedziałek 18 października w murach naszego gimnazjum gościliśmy polskiego olimpijczyka Adriana Zielińskiego. Złoty medalista w podnoszeniu ciężarów przybył do naszej szkoły na zaproszenie Pani Moniki Kałas – Paterek nauczycielki i trenerki podnoszenia ciężarów w klubie „Grom” Więcbork. Początek spotkania to krótka prezentacja multimedialna dorobku i osiągnięć zawodnika. Potem Adrian odpowiadał na pytania zadawane przez uczniów i nauczycieli oraz pokazał złoty medal olimpijski z Londynu. Na koniec spotkania uczennice wręczyły kwiaty, a chętne osoby mogły zrobić sobie wspólna fotkę z Adrianem Zielińskim.
Dziękujemy za ciekawe i interesujące spotkanie a jednocześnie życzymy powodzenia w dalszych przygotowaniach i stratach w zawodach.

mistrz