2018-04-25 KOREK DLA KUBY

KOREK DLA KUBY

Od kilku lat Samorząd Uczniowski naszej szkoły bierze udział w akcji „Korek dla Kuby – Postawmy Kubę na nogi”.  Jak co roku,  poszczególne klasy zbierały od września do marca plastikowe nakrętki, które  są przekazywane na cele Fundacji zajmującej się organizowaniem pomocy dla Kuby. Dzięki temu chłopiec bierze udział w turnusach rehabilitacyjnych. Zbieranie plastikowych nakrętek w naszej szkole odbywa się w ramach konkursu – klasa, która zbierze najwięcej, ma ufundowaną przez SU pizzę. W tym roku zwycięzcą konkursu została klasa IIIc, która zebrała 143 kg nakrętek (warto podkreślić, że klasa ta już trzeci rok z rzędu wygrywa nagrodę). Drugie miejsce zajęła klasa 4c a trzecie klasa 4a. GRATULUJEMY!!!!

Łącznie zebrano 500 kg nakrętek.

Dziękujemy za włączenie się w akcję.