Kategoria ‘Szkoła’

2020-06-25 NA KONIEC KLASY IIIA

NA KONIEC KLASY IIIA   Bardzo miłą niespodziankę dla uczniów klasy IIIA i wychowawczyni Pani Joli przygotowali rodzice uczniów tej klasy. Wspólna zabawa, trochę słodkich wypieków a na zakończenie wspólne ognisko z pieczeniem kiełbasek sprawiło że dzieci bawiły się wspaniale a pani Jola była bardzo z nich dumna.

2020-06-15 OSTATNIE PRACE PLASTYCZNE

OSTATNIE PRACE PLASTYCZNE   To już ostatnie prace plastyczne naszych uczniów w dobie zdalnego nauczania. Są to zadania uczniów od klas pierwszych po klasy siódme. Technika i forma wykonania prac świadczy że w naszej młodzieży jest wielki potencjał artystyczny. GRATULUJEMY !!!

2020-06-16 EGZAMIN KLAS ÓSMYCH

EGZAMIN KLAS ÓSMYCH   Tegoroczny egzamin klas ósmych ze względu na warunki pandemii wyglądał trochę inaczej niż zwykle. Specyficzne warunki spowodowały zachowanie jak najwyższych środków ochrony dla zdających i komisji egzaminacyjnych. Nasza młodzież i nauczyciele bardzo dobrze spisała się z egzaminu pandemii natomiast na wyniki samego egzaminu teoretycznego trzeba jeszcze trochę poczekać.

2020-05-29 MASECZKI Z POMYSŁEM

MASECZKI Z POMYSŁEM   Now rzeczywistość wymaga w obecnej sytuacji odpowiedniej ochrony. Uczniowie klas piątych i klasa siódma na zdalnych lekcjach z plastyki wykonali maseczki ochronne. Okazuje się, że maseczki mogą być stylowe. Ta umiejętność na pewno przyda sie w przyszłości. Były to już kolejne zajęcia z papieroplastyki przeprowadzone prze Panią Brygidę Fertykowską – instruktora […]

2020-05-22 ZDALNE WARSZTATY PLASTYCZNE

ZDALNE WARSZTATY PLASTYCZNE   Piękny maj za oknem, kwiaty cieszą nasze oczy. Przypominają one o bardzo ważnym święcie – Dniu Matki. Każdy z nas powinien pamiętać, by swojej kochanej Mamie złożyć życzenia z okazji Jej święta. Z tej okazji uczniowie klas piątych na lekcjach plastyki odbyli zdalne zajęcia z instruktorem z MGOK Panią Brygidą Fertykowską […]