Kategoria ‘Szkoła’

2020-02-21 BAL KARNAWAŁOWY KLAS V i VI

BAL KARNAWAŁOWY KLAS V i VI   Wychowawcy i  uczniowie klas V i VI naszej szkoły przygotowali i zorganizowali bal karnawałowy na podsumowanie ostatków. Młodzież bawiła się świetnie a nad oprawą muzyczna czuwał jak zawszenie niezawodny Pan Arek Skowron.

2020-02-04 WYPRAWA DO SCHRONISKA W RUNOWIE

WYPRAWA DO SCHRONISKA W RUNOWIE   My, uczniowie klasy V c, rezygnując z prezentów bożonarodzeniowych, zorganizowaliśmy  zbiórkę karmy dla psiaków ze schroniska w Runowie. Osobiście przekazaliśmy nasz dar dla zwierząt, odwiedzając więcborskie „bezdomniaki”. Zachęcamy gorąco do zainteresowania losem tych zwierząt, gdyż wiele z nich czeka na adopcję i kochającego właściciela. Dziękujemy Panu Romanowi za transport. […]

2020-01-16 Teatr Kurtyna

    Teatr Kurtyna      Dnia 16.01.2020 r. uczniowie klas I- III wzięli udział w spektaklu pt. ,,Miś Niegrzeczniś’ przedstawianego przez aktorów Teatru Kurtyna. Przedstawienie miało charakter pouczający i skłaniał do refleksji.

2019-12-04 Konkurs plastyczny ,, Bezpieczna droga z Mrówką’’

    Konkurs plastyczny ,, Bezpieczna droga z Mrówką’’     Uczniowie klas pierwszych wzięli udział w konkursie plastycznym dotyczącym bezpiecznego zachowania się na drodze. Uczniowie zostali wyróżnieni nagrodami , których  sponsorem jest  market ogólnobudowlany ,, Mrówka’’ w Więcborku. Serdecznie gratulujemy uczestnikom.

2019-12-08 Jarmark Mikołajkowy

  Jarmark Mikołajkowy Dnia 08.12.2019 roku na Targowisku Miejskim w Więcborku odbył się Jarmark Mikołajkowy , podczas którego  klasa 1 a i 1 b przedstawili świąteczny program artystyczny reprezentując nasza szkołę.