Kategoria ‘Samorząd’

2020-02-20 TŁUSTY CZWARTEK

TŁUSTY CZWARTEK   Samorząd Uczniowski naszej szkoły w tłusty czwartek przygotował słodki poczęstunek dla wszystkich uczniów. Dodatkowo zebrane pieniążki za zakupione pączki wsparły akcję pomocy dla Kubusia Nowaczyka. SMACZNEGO i WIELKIE DZIĘKI !!!  

2020-02-14 SZKOLNE WALENTYNKI

SZKOLNE WALENTYNKI   Samorząd Uczniowski naszej szkoły w dzień Walentynek przygotował dla uczniów pocztę Walentynkową.      

2020-02-12 PRACE PLASTYCZNE

PRACE PLASTYCZNE   Kolejne prace plastyczne wykonane przez młodszych i starszych uczniów naszej szkoły. Gratulujemy pomysłu i wykonania !!!

2019-12-02 SZLACHETNA PACZKA

SZLACHETNA PACZKA   To już czwarta edycja jak Samorząd Uczniowski, uczniowie, nauczyciele i rodzice naszej szkoły przystąpili do akcji Szlachetna Paczka. Dzięki hojności Darczyńców zebraliśmy  duże kartony najpotrzebniejszych rzeczy, tj: żywności, odzieży, środków czystości, pościeli.  W grudnia 2019roku, podczas finału akcji, paczki zostały przekazane do magazynu, a następnie przekazane osobie potrzebującej. Bardzo dziękujemy wszystkim pomocnym […]

2019-12-02 WSPIERAMY AKCJĘ „GÓRA GROSZA”

WSPIERAMY AKCJĘ „GÓRA GROSZA”   Samorząd Uczniowski naszej szkoły jak co roku przystąpił do ogólnopolskiej akcji „Góra Grosza”. Jest to akcja pomagająca koleżankom i kolegom z domów dziecka w całe Polsce. Uczniowie przygotowali specjalne miejsce w którym można składać groszaki. Zachęcamy wszystkich uczniów do wsparcie tej specjalnej akcji.